Promocja biura rachunkowego w Google
Reklama jest dźwignią handlu. Nie należy do tego żadnego przedsiębiorcy przekonywać. Lecz dużo firm nie wie którą formę wybrać. Nie chodzi tu o nieznajomość dostępnych produktów reklamowych, a o ich konwersji na pozyskanie klienta. Nikt nie ma ochoty zapłacić tysięcy zł na mało skuteczną reklamę, która nie da zamierzonego efektu.

Ostatnio konwencjonalne nośniki treści reklamowych są już wręcz nieskuteczne. Różnego rodzaju bannery reklamowe i plakaty nikną w natłoku otaczających nas kolorów. Wydruk ulotek a następnie ich wręczanie na ulicy jest bezcelowe. 90% z nich znajdzie się w śmietniku. Tak samo efektywne jest wysyłanie ulotek pocztą. Powód, nikt ich nie magazynuje i nie czyta.

Zdecydowane grono ludzi jak myśli o zakupie jakiegoś produktu lub usługi rozpoczyna wtedy poszukiwania interesujących go ofert. Tak, więc doskonałym rozwiązaniem jest reklamowanie strony w wyszukiwarce na frazę: doradztwo podatkowe Warszawa. To właśnie w Google duża liczba ludzi zaczyna swoje poszukiwania. Dzięki efektywnej kampanii reklamowej w Google nasza witryna www znajdzie się na samej górze rezultatów wyszukiwania. Poprze to mamy pewność, iż nasza witryna www będzie odwiedzona przez potencjalnych klientów.

Ten sposób reklamy jest o tyle skuteczny, gdyż nie jest natarczywy. Nasza oferta jest codziennie dostępna dla klienta, który w wybranym momencie szuka określonej usługi. Równie ważnym aspektem jest jej cena. Jest zazwyczaj tańsza niż pozostałe formy reklamy naszej firmy.
Promocja biura rachunkowego w Google
Zobacz również: Jak rozróżnić dobry link od toksycznego
Menu